(414)312 95 95

Çulcuoğlu' ndan aldığınız her ürün, firmamız garantisi altındadır.

Kargo ile gönderilecek siparişlerde siparişinizi verdiğiniz andan itibaren aynı gün içerisinde saat 16:00’a kadar (414) 312 95 95 numaralı telefonu arayarak iptal edebilirsiniz.

Hava muhalefeti dolayısıyla gerçekleşen gecikmelerden firmamız sorumlu değildir, bu sepeble talep edilen iptaller kabul edilmeyecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Çulcuoğlu Baklava ve Restaurant' a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Çulcuoğlu Baklava ve Restaurant, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.